$196.00

Czy technologia naprawdę ma znaczenie

Description

Czy technologia naprawdę ma znaczenie w dzisiejszym świecie? Zasadniczo systemy komputerowe po prostu działają, telefony komórkowe działają niemal wszędzie i dzięki naszym urządzeniom mobilnym otrzymujemy całą naszą komunikację biurową, gdy jesteśmy poza domem. Czy technologia ma znaczenie? Cała informacja przepływająca przez cyberprzestrzeń, przez fale radiowe, w dół miedzi, ma znaczenie, jak dociera do miejsca przeznaczenia?

Dla właściciela małej firmy, który próbuje przełamać rynek wschodzący z przełomowym produktem, odpowiedź może być prosta – NIE. Jako właściciel małej firmy, na przykład, gdy chcę nawiązać połączenie telefoniczne, po prostu podnoszę słuchawkę i oczekuję sygnału wybierania. Wybierz moje dziesięć lub jedenaście cyfr i rozpocznij rozmowę z moją drużyną na drugim końcu. Jak mój głos wchodzi do systemu telefonicznego i wychodzi z ucha na drugim końcu nie jest dla mnie ważny. Liczy się inteligencja dotycząca technologii. W końcu liczy się spełnienie wymaganego i pożądanego zadania. „Sama technologia jest niezbędna do wspomagania i usprawniania procesu realizacji” – stwierdza Zak McKracken, konsultant Managed Services w Australii.

Właściciele małych firm zwracają się ku funkcjom i korzyściom w porównaniu z rzeczywistą technologią. Uważamy, że korzyść z pracy w domu, aby nadrobić zaległości, gdy jest to wygodne, to świetna funkcja sprzedaży dla nowych technologii, takich jak SSL VPN, gdzie łatwość użytkowania i bezpieczeństwo są ważnymi wymaganiami dla ogólnej korzyści z pracy zdalnej. Jednak technologia musi mieć ogromny poziom „łatwości użycia”. Małe firmy nie chcą skomplikowanych kroków, które zdaniem wielu konsultantów IT w małych firmach są konieczne do prawidłowego zabezpieczenia sieci na przykład do zdalnego dostępu. Technologia musi być prosta i skuteczna lub właściciel małej firmy nigdy w nią nie zainwestuje.

Zmiana w społeczności konsultingowej SMB musi się zmienić. Jak mówi Dave Sobel z Evolve Technologies w Waszyngtonie, DC: „Sprzedaję wartość, nie technologię”. Właśnie tego szukają właściciele małych firm w dzisiejszej silnej gospodarce. Ale dziś firmy są nadal ostrożne, gdzie będą inwestować swoje dolary technologiczne. Wymagają rozwiązania, które zapewnia wszystko, czego potrzebują, musi być niedrogie i „musi działać lepiej niż przewidywano”, mówi Amy Babinchak z Harbour Computer Services, Microsoft MVP w dziedzinie bezpieczeństwa. Rozwiązania muszą mieć wartość: być pełnym korzyści i zapewniać właścicielowi firmy narzędzie pomagające im w wykonywaniu zadań i usług oraz być konkurencyjnym na rynku. Małe firmy nie mają niekończących się budżetów IT, więc muszą robić więcej za mniej. Potrzebują niezawodnych rozwiązań, które działają, nie płacąc nosem za usługi wsparcia IT.

Właściciele małych firm są dziś zbyt zajęci próbą wyprzedzenia konkurencji, aby martwić się o systemy komputerowe. Ci, którzy koncentrują wysiłki na swoich systemach, być może będą musieli ponownie ocenić swoją firmę, gdy zdadzą sobie sprawę, że po prostu zmarnowali cały rok na utworzenie serwera i stacji roboczych, zamiast skupiać się na swojej ofercie produktowej na rynku. Właściciele małych firm, którzy próbują zrobić własną technologię, trafiają w pułapkę, ponieważ koncentrują tak wiele wysiłku na własnych systemach, że tracą perspektywę swojej rzeczywistej funkcji biznesowej.

Konsultanci IT głoszą w swoich społecznościach „że powinni stać się zaufanymi doradcami swoich klientów”, stwierdza Doug Geary z GearyTech w Toronto. „Kiedy znajdziesz się na tej pozycji, przekonasz się, że marka / smak twoich zaleceń jest w większości bez znaczenia”. Dzieje się tak pomimo argumentu wielu konsultantów IT. If you have any thoughts concerning where and how to use arkadiusz nagiec cba – https://www.linkedin.com/in/arkadiusz-nagięć-374777184/, you can call us at the internet site. Dla właściciela małej firmy nie ma znaczenia, czy serwer ma dyski SATA, SCSI, czy SAS, ale muszą być w stanie bezpiecznie przechowywać swoje dane, niezawodność i co najważniejsze bez przestojów. Widzimy wielu konsultantów skoncentrowanych na technologii, którzy przykładają całą uwagę do specyfikacji serwera, na przykład „pamięć RAM jest tak szybka, dyski obracają 15 000 obr./min, a RAID 5 oznacza to”. Nie ma znaczenia! Czy serwer, który polecasz, spełnia swoje cele? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, wykonałeś swoją pracę.

Skąd więc ta technologia? Ważne jest dla konsultanta IT, który pracuje nad budowaniem rozwiązania. To ważne dla ludzi, którzy – http://Www.Purevolume.com/search?keyword=kt%C3%B3rzy muszą go wspierać. To nie ma znaczenia dla właściciela firmy. Chcą mieć kogoś, kto jest niezawodny, godny zaufania i najważniejszy, gdy

Ad Details

  • Street: Lyseskrenten 111
  • City: Oslo
  • State: Illinois
  • Country: United States
  • Zip/Postal Code: 383
  • Phone number: Lyseskrenten 111
  • Listed: May 16, 2019 11:13 am
  • Expires: 55 days, 1 hour
Listing ID: 8795cdd45ce72cb0

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

Leave a Reply

Share This